Sunny Fruit Fíky sušené na slunci BIO - 50g - jemné a šťavnatéSunny Fruit Fíky sušené na slunci BIO - 250g - jemné a šťavnaté

Sunny Fruit Fíky sušené na slunci BIO – 50g – jemné a šťavnaté


49 

Sunny Fruit Fíky sušené na slunci BIO – 50g – jemné a šťavnaté od výrobce Sunny Fruit má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Šťavnaté fíky Sunny Fruit si vychutnáte při každé příležitosti. Plody jsou v BIO kvalitě a není v nich ani ždibec přidaného cukru, konzervantů, siřičitanů, pesticidů nebo barviv. Pěstují se ekologicky a suší na sluníčku u Egejského moře v úrodném tureckém Izmiru a díky této šetrné metodě si uchovávají širokou škálu živin a vitamínů. Za svojí měkkost vděčí rehydrataci a jemné pasterizaci, která z nich vytvořila prvotřídní pochoutku. Jsou bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů, draslíku, vápníku, železa a hořčíku, podporují zdravé trávení a vyrovnávají hladinu glukózy. Fíky přijdou vhod jako rychlá snídaně, svačina do školy, snack na túru, nebo jako surovina ke zpestření receptů studené i teplé kuchyně.  Britští Sunny Fruit na stůl přinášejí eticky vyráběné BIO pochutiny ze sušeného ovoce. To rostlo ve slunném Turecku, kde na slunci pobylo i při sušení. Nikde nenajdete ani trochu přidaného cukru, protože ovoce sklízí až když je zralé a slaďoučké. Vše je bez konzervantů, siřičitanů i dalších neřádů. Prostě k nakousnutí a připravené zahnat mlsnou doma i na cestách.

Vlastnosti produktu

Složení

BIO sušené fíky* (93 %), pitná voda
*z ekologického zemědělství

hmotnost

50g