Yuuki Menstruační kalíšek Soft - malý - včetně sterilizačního kelímkuYuuki Menstruační kalíšek Soft - velký - včetně sterilizačního kelímku

Yuuki Menstruační kalíšek Soft – malý – včetně sterilizačního kelímku


399 

Yuuki Menstruační kalíšek Soft – malý – včetně sterilizačního kelímku od výrobce Yuuki má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Menší menstruační kalíšek Yuuki v měkčí variantě z čirého lékařského silikonu nejvyšší kvality. Součástí balení je i zelený sterilizační kelímek. Malý kalíšek je vhodný pro ženy a dívky do 28 let věku, které doposud nerodily přirozenou cestou, i pro ženy se slabou až normálně silnou menstruací. (Více informací k výběru správné velikosti naleznete v detailním popisu níže.)  Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad. Veškeré kalíšky a sterilizační kelímky Yuuki jsou vyráběny v České republice. Na výrobu kalíšků je použit německý lékařský silikon, který splňuje ty nejpřísnější zdravotnické normy.

Vlastnosti produktu

Velikost

malý