Kvitok Toaletní parfém Lovely (30 ml) - s vůní růževanilky a citrusů

Kvitok Toaletní parfém Lovely (30 ml) – s vůní růže, vanilky a citrusů


639 

Kvitok Toaletní parfém Lovely (30 ml) – s vůní růže, vanilky a citrusů od výrobce Kvitok má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Svěže květinová vůně parfémku Lovely bude lahodit zejména ženám. Hned po nanesení dominují tóny malin a citrusů, postupně se ale prosazují květiny a koření jako je  růže, kardamom, levandule a pačule. V samotném základu pak kraluje vanilka a santalové dřevo. Parfém není žádný slabý odvar, ale poctivý držák – ve svém alkoholovém základu obsahuje 20% vonných složek v podobě éterických olejů a přírodních aromatických látek. Na základě toho se pyšní označením Eau de Parfum (EdP) a několikahodinovou výdrží.  Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), *Citral, *Citronellol, *Coumarin, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool. *Přirozená součást éterických olejů.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), *Citral, *Citronellol, *Coumarin, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool. *Přirozená součást éterických olejů.