Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty - Poppy Red (15 ml) - zářivá červená barva

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty – Poppy Red (15 ml) – zářivá červená barva


499 

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty – Poppy Red (15 ml) – zářivá červená barva od výrobce Manucurist má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Revoluční a vůbec první přírodní gelový lak na nehty, který po zapečení pod LED lampou vydrží netknutý minimálně 10 dní – tak to je Green Flash LED lak od francouzské Manucurist. Seznamte se. 🙂 Vypiplali ho z přírodních ingrediencí, navíc je 12-free a hema-free (tedy bez silného alergenu hydroxyethylmethakrylátu a 12 kontroverzních látek, které jsou v běžných konvenčních gel lacích). Obloukem se tak vyhli třeba formaldehydu, toluenu a xylenu a nahradili to recepturou z kukuřice, brambor, cukrové třtiny nebo pšenice. Lak vám nehty načančá zářivě červenou barvou. TIP: Ulovte tento lak ve startovací manikúrní sadě, která obsahuje vše pro domácí manikúru – včetně LED lampy, podkladové a vrchní báze, odlakovače a klipů na nehty.  Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Vlastnosti produktu

  • Složení: Ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-HEMA poly(1,4-butanediol)-9/IPDI copolymer, stearalkonium bentonite, CI 73360 (red 30), ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, silica, diacetone alcohol, CI 15850 (red 7 lake), CI 77891 (titanium dioxide), BHT, CI 77491 (iron oxides), phosphoric acid, CI 19140 (yellow 5 lake).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-HEMA poly(1,4-butanediol)-9/IPDI copolymer, stearalkonium bentonite, CI 73360 (red 30), ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, silica, diacetone alcohol, CI 15850 (red 7 lake), CI 77891 (titanium dioxide), BHT, CI 77491 (iron oxides), phosphoric acid, CI 19140 (yellow 5 lake).