Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty - Dark Pansy (15 ml) - temně rudá barva

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty – Dark Pansy (15 ml) – temně rudá barva


499 

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty – Dark Pansy (15 ml) – temně rudá barva od výrobce Manucurist má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Revoluční a vůbec první přírodní gelový lak na nehty, který po zapečení pod LED lampou vydrží netknutý minimálně 10 dní – tak to je Green Flash LED lak od francouzské Manucurist. Seznamte se. 🙂 Vypiplali ho z přírodních ingrediencí, navíc je 12-free a hema-free (tedy bez silného alergenu hydroxyethylmethakrylátu a 12 kontroverzních látek, které jsou v běžných konvenčních gel lacích). Obloukem se tak vyhnuli benzofenonu-1, benzofenonu-2, styrenu, hydrochinonu a kamforu a nahradili je recepturou z kukuřice, brambor, cukrové třtiny nebo pšenice. Lak vám nehty načančá temně rudou maceškovou barvou. TIP: Ulovte tento lak ve startovací manikúrní sadě, která obsahuje vše pro domácí manikúru – včetně LED lampy, podkladové a vrchní báze, odlakovače a klipů na nehty.  Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Vlastnosti produktu

  • Složení: Ethyl acetate, nitrocellulose, butyl acetate, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-HEMA poly(1.4-butanediol)-9/IPDI copolymer, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, stearalkonium bentonite, phosphoric acid, diacetone alcohol, BHT, silica, ferric ammonium ferrocyanide (CI 77510), red 7 lake (CI 15850), red 34 lake (CI 15880), yellow 5 lake (CI 19140).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Ethyl acetate, nitrocellulose, butyl acetate, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-HEMA poly(1.4-butanediol)-9/IPDI copolymer, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, stearalkonium bentonite, phosphoric acid, diacetone alcohol, BHT, silica, ferric ammonium ferrocyanide (CI 77510), red 7 lake (CI 15850), red 34 lake (CI 15880), yellow 5 lake (CI 19140).