Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty vrchní - Top Coat (15 ml) - 12-free a hema-free složení

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty vrchní – Top Coat (15 ml) – 12-free a hema-free složení


530 

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty vrchní – Top Coat (15 ml) – 12-free a hema-free složení od výrobce Manucurist má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Nehty jako od profíka minimálně 10 dní? Tak o to se hravě postará tento průhledný lak na nehty, který zafixuje barevnou vrstvu gelového laku a zajistí dlouhodobý lesk. Ingredience ve složení jsou z 60,5 % přírodního původu a lak je navíc 12-free a hema-free (tedy bez silného alergenu hydroxyethylmethakrylátu a 12 kontroverzních látek, které jsou v běžných konvenčních gel lacích). Obloukem se tak ve francouzském Manucurist vyhli třeba formaldehydu, toluenu a xylenu a nahradili to recepturou z kukuřice, brambor, cukrové třtiny nebo pšenice. Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Vlastnosti produktu

  • Složení: Ethyl acetate, butyl acetate, acrylates copolymer, HEA/IPDI isocyanurate trimer/polycaprolactone diol copolymer, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, tris-HEA IPDI isocyanurate trimer, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, isopropyl alcohol, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, CI 60725 (violet 2).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Ethyl acetate, butyl acetate, acrylates copolymer, HEA/IPDI isocyanurate trimer/polycaprolactone diol copolymer, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, tris-HEA IPDI isocyanurate trimer, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, isopropyl alcohol, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, CI 60725 (violet 2).