Kvitok Pleťové sérum - Gotu kola (10 ml) - pro zralou a poškozenou pleť

Kvitok Pleťové sérum – Gotu kola (10 ml) – pro zralou a poškozenou pleť


269 

Kvitok Pleťové sérum – Gotu kola (10 ml) – pro zralou a poškozenou pleť od výrobce Kvitok má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Slovenský Kvitok moc dobře ví, proč ve svém 100% přírodním pleťovém séru vsadil právě na aktivní látku z rostliny Gotu kola (jinak také pupečník asijský nebo zimolez). V přírodě je vlastně docela nenápadná, ale s pokožkou dělá divy a své místo má už tisíce let v ajurvédské a čínské medicíně. Potěší všechny typy pleti, nejvíce ale zaboduje v péči o tu zralejší, poškozenou a ekzematickou. Pupečník disponuje bioaktivními složkami zvanými centelloidy, které účinně podporují tvorbu kolagenu a regeneraci. Sérum redukuje začervenání pleti, zmírňuje podráždění a zlepšuje mikrocirkulaci. Stačí pár kapek ráno nebo večer. 🙂  Přírodní séra od značky Kvitok se vyznačují svým záměrně jednoduchým složením – obsahují vždy jen jednu klíčovou aktivní složku. Díky tomu je můžete lehce kombinovat třeba se svým oblíbeným krémem nebo jiným pleťovým sérem. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Rosa Damascena Flower Water (květinová voda z růže damašské), Aqua (voda), Glycerin (rostlinný glycerin), Centella Asiatica Extract (extrakt z Pupečníku asijského), Populus Tremuloides Bark Extract (extrakt z kůry Topola osikového), Xanthan Gum (xantanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citronová – úprava pH).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Rosa Damascena Flower Water (květinová voda z růže damašské), Aqua (voda), Glycerin (rostlinný glycerin), Centella Asiatica Extract (extrakt z Pupečníku asijského), Populus Tremuloides Bark Extract (extrakt z kůry Topola osikového), Xanthan Gum (xantanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citronová – úprava pH).