Kvitok Osvěžující obklad na oči Očianka (50 ml) - na otoky a kruhy pod očima

Kvitok Osvěžující obklad na oči Očianka (50 ml) – na otoky a kruhy pod očima


309 

Kvitok Osvěžující obklad na oči Očianka (50 ml) – na otoky a kruhy pod očima od výrobce Kvitok má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Unavená kukadla, červené žilky a napuchlá víčka to na vás vždycky prásknou – že jste zase celý den mrkali do světla monitoru? 🙂 Ať už máte oči podrážděné z každodenní práce na počítači, prašné zahrádce nebo kvůli alergii, hodí se mít po ruce 100% přírodní bylinný obklad na oči od slovenského Kvitku. Nenese název Očianka jen tak – je totiž vyrobený z extraktu světlíku lékařského (slovensky očianka rostkovova), který je známý svými uklidňujícími účinky na přetěžované oči. Mimořádné vlastnosti obkladu propůjčuje také květinová voda z chrpy modré a účinné extrakty z přesličky rolní a okurky seté. Voňavý elixír tak jemně ošetřuje a osvěžuje citlivé oční okolí, které je tenčí a méně odolné než zbytek tváře, redukuje otoky a vyhlazuje jemné vrásky. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Centaurea Cyanus Flower Water (květinová voda z chrpy modré), Glycerin (glycerin), Aqua (voda), Euphrasia Officinalis Extract (extrakt ze světlíku lékařského), Equisetum Arvense Extract (extrakt z přesličky rolní), Cucumis Sativa Extract (extrakt z okurky seté), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium Phytate-Alcohol (přírodní chelatační činidlo), Citric Acid (kyselina citronová).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Centaurea Cyanus Flower Water (květinová voda z chrpy modré), Glycerin (glycerin), Aqua (voda), Euphrasia Officinalis Extract (extrakt ze světlíku lékařského), Equisetum Arvense Extract (extrakt z přesličky rolní), Cucumis Sativa Extract (extrakt z okurky seté), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium Phytate-Alcohol (přírodní chelatační činidlo), Citric Acid (kyselina citronová).