Energie rostlin Bachovy esence - Směs Veselá škola - pastilky (80 g) - pro studenty a školáky

Energie rostlin Bachovy esence – Směs Veselá škola – pastilky (80 g) – pro studenty a školáky


299 

Energie rostlin Bachovy esence – Směs Veselá škola – pastilky (80 g) – pro studenty a školáky od výrobce Energie rostlin má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Čeká vás nebo vaši ratolest maturita, důležité testy nebo zkouškové období? Díky těmto pastilkám zvládne náročnější období a tlak na výkon s větší radostí a lehkostí. Pastilky obsahují speciálně sestavenou směs Bachových esencí, která podporuje soustředění, vnitřní uvolnění a družné chování ve školní kolektivu i na domácí půdě. Mají lahodnou ovocnou chuť, ve které ucítíte broskev, mango a marakuju. Esence pocházejí z divokých druhů rostlin sesbíraných v čisté přírodě německých Alp a jsou zpracované malou rodinnou firmou v Německu přesně podle originálních postupů Dr. Bacha. Pastilky neobsahují alkohol, konzervanty, chemické látky, lepek, laktózu a jsou vhodné pro vegetariány, vegany i menší děti.  Značka Energie rostlin vnáší do našich hektických životů ztracenou harmonii v podobě Bachových květových esencí. Užívat je mohou jak dospělí, tak děti i domácí mazlíčci. Od jiných „Bachovek“ na trhu se přitom liší hned v několika směrech. Unikátní jsou především svou vysokou koncentrací mateční esence. Vyráběny jsou z původních divokých druhů rostlin, právě takových, které postupně sbíral Dr. Edward Bach. V čisté přírodě u Bodamského jezera je s láskou a respektem ke všemu živému pěstují dobří lidé z malé rodinné firmy.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Akáciový sirup – gummi arabicum, glukóz. sirup, cukr, voda, květový extrakt – mateční esence 7%, kyselina citrónová, přírodní aroma mango, mučenka, broskev, karthamový koncentrát, glycerol, barvivo, antokyany, potah: karnaubský vosk.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Akáciový sirup – gummi arabicum, glukóz. sirup, cukr, voda, květový extrakt – mateční esence 7%, kyselina citrónová, přírodní aroma mango, mučenka, broskev, karthamový koncentrát, glycerol, barvivo, antokyany, potah: karnaubský vosk.