Energie rostlin Bachovy esence Krizová esence - pastilky + náhr. náplň (50 g + 100 g) - bez alkoholu

Energie rostlin Bachovy esence Krizová esence – pastilky + náhr. náplň (50 g + 100 g) – bez alkoholu


482 

Energie rostlin Bachovy esence Krizová esence – pastilky + náhr. náplň (50 g + 100 g) – bez alkoholu od výrobce Energie rostlin má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sada tzv. krizovek (rescue remedy) ukrytých v hliníkové dóze a papírovém sáčku. Krizová esence patří mezi nejznámější a nejpoužívanější Bachovy směsi, kterou se hodí mít vždy po ruce. Pastilky přispívají k harmonizaci organismu a mlsat je můžete zejména v náročnějším období, kdy jste vystaveni stresu a psychické zátěži. Esence pocházejí ze stromů a divokých druhů rostlin sesbíraných v čisté přírodě německých Alp a jsou zpracované přesně podle originálních postupů Dr. Bacha. Směs vyniká neobvykle vysokou koncentrací účinných látek, aktivní složky tvoří 7 % celkového obsahu! V pastilkách nenajdete konzervanty, živočišné látky ani lepek, vhodné jsou tedy i pro vegany či celiaky.  Značka Energie rostlin vnáší do našich hektických životů ztracenou harmonii v podobě Bachových květových esencí. Užívat je mohou jak dospělí, tak děti i domácí mazlíčci. Od jiných „Bachovek“ na trhu se přitom liší hned v několika směrech. Unikátní jsou především svou vysokou koncentrací mateční esence. Vyráběny jsou z původních divokých druhů rostlin, právě takových, které postupně sbíral Dr. Edward Bach. V čisté přírodě u Bodamského jezera je s láskou a respektem ke všemu živému pěstují dobří lidé z malé rodinné firmy.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Akáciový sirup – gummi arabicum, glukóz. sirup, voda; květový extrakt 7%: Cherry plum, Clematis, Impatiens, Rock rose, Star of Bethlehem; kys.citrónová, přírodní aroma z černého a červ. rybízu, glycerol, barvivo z černé mrkve a černého rybízu, kokosový olej.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Akáciový sirup – gummi arabicum, glukóz. sirup, voda; květový extrakt 7%: Cherry plum, Clematis, Impatiens, Rock rose, Star of Bethlehem; kys.citrónová, přírodní aroma z černého a červ. rybízu, glycerol, barvivo z černé mrkve a černého rybízu, kokosový olej.