Allnature Arašídový krém jemný - 920 g - bohatý zdroj bílkovinAllnature Arašídový krém jemný - 500 g - bohatý zdroj bílkovin

Allnature Arašídový krém jemný – 920 g – bohatý zdroj bílkovin


195 

Allnature Arašídový krém jemný – 920 g – bohatý zdroj bílkovin od výrobce Allnature má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Už vás nebaví den co den stále stejné snídaně? Co takhle vyzkoušet jemně mletý arašídový krém od Allnature? Je vysoce kvalitní, bohatý na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu a využijete jej na sto způsobů, nejen do studené, ale i teplé kuchyně, na sladká i slaná jídla. Arašídy kromě skvělé chuti nabízí i bohatou škálu vitamínů a minerálů jako je draslík, fosfor, hořčík, vápník, sodík, železo, zinek i měď a taky vitaminy skupiny B (B1, B2, B3, B6 a kyselinu listovou). Mají nízký glykemický index, ale i tak tělo zásobí velkou porcí energie. Ocení je nejen sportovci, ale i ti, co touží shodit nějaké to deko. Díky vysokému obsahu vlákniny vás zasytí a udrží hladinu cukru v normálu.  Česká značka Allnature vznikla v roce 2013 v Hradci Králové a ve svém širokém portfoliu má kromě kvalitních potravin také ekodrogerii, kosmetiku a doplňky stravy. Za dlouhodobý úspěch u zákazníků a pevné postavení značky na českém trhu si Allnature zasloužila ocenění Czech Superbrand 2022 a od roku 2023 si lebedí i v Econea poličkách.

Vlastnosti produktu

Složení

100% jemně mleté arašídy

Hmotnost

920 g