Allnature Kokosová mouka BIO - 500 g - bohatá na bílkoviny a vlákninuAllnature Kokosová mouka BIO - 1 kg - bohatá na bílkoviny a vlákninu

Allnature Kokosová mouka BIO – 500 g – bohatá na bílkoviny a vlákninu


69 

Allnature Kokosová mouka BIO – 500 g – bohatá na bílkoviny a vlákninu od výrobce Allnature má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Už jste někdy ochutnali něco tak exotického a zdravého jako je naše Kokosová mouka BIO od Allnature? Tato vysoce kvalitní mouka je vyrobená ze šetrně usušené dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů, která má nejen unikátní nasládlou vůni, ale je také plná vlákniny a bílkovin. Pro koho je tedy tento produkt jako stvořený? Pro všechny, kdo mají rádi zdravý a vyvážený životní styl, ale také pro sportovce, vegany, vegetariány a všechny, kteří preferují bezlepkovou stravu. Náš produkt je navíc BIO certifikovaný a vyráběný v ČR, takže když ho koupíte, podpoříte místní výrobu a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí. A víte, co naší mouku dělá jedinečnou? Její unikátní tropická vůně, která z ní dělá skvělý základ pro různé cukrovinky, nebo pro přípravu domácího kokosového mléka. Česká značka Allnature vznikla v roce 2013 v Hradci Králové a ve svém širokém portfoliu má kromě kvalitních potravin také ekodrogerii, kosmetiku a doplňky stravy. Za dlouhodobý úspěch u zákazníků a pevné postavení značky na českém trhu si Allnature zasloužila ocenění Czech Superbrand 2022 a od roku 2023 si lebedí i v Econea poličkách.

Vlastnosti produktu

Složení

100% kokosová mouka z kokosové dužiny.

Hmotnost

500 g