Wooden Spoon Organická růžová voda BIO (200 ml)

Wooden Spoon Organická růžová voda BIO (200 ml) – s jemnou květinovou vůní


313 

Wooden Spoon Organická růžová voda BIO (200 ml) – s jemnou květinovou vůní od výrobce Wooden Spoon má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Bezpečně si právě teď představit drobné okvětní lístky svěží růže, které se jemně dotýkají vaší pleti? Tato představa může být realitou díky Organické růžové vodě od Wooden Spoon. Tato výtažky z bulharské růže obdaří pokožku čerstvým, revitalizovaným vzhledem a významně ji uklidní s vysokým obsahem éterických olejů. Nejenže je to ideální pro všechny typy pleti, ale přichází s úžasným benefit pro naše životní prostředí – Wooden Spoon je zero waste společnost, která minimalizuje svou spotřebu vody a zasílá všechny vedlejší výrobky k recyklaci. A jako třešničku na dortu, tento produkt je certifikován BIO certifikátem Cosmos. Bulharská značka přírodní BIO kosmetiky Wooden Spoon nadchne čistotou složení a kvalitou přírodních ingrediencí. Vyznává pouze šetrně zpracované oleje, másla a bylinky v BIO a RAW kvalitě. Své produkty zásadně neředí vodou a suroviny nezpracovává teplotou vyšší než 38 °C. Tím zajistí zachování všech důležitých prospěšných látek. Wooden Spoon si zakládá na udržitelnosti ve výrobě i provozu a cíleně recykluje vedlejší produkty.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Rosa damascena flower water*,Citronellol**, Geraniol**. *Ingredient from Organic Farming**Naturally occuring in rose water
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Rosa damascena flower water*,Citronellol**, Geraniol**.
*Ingredient from Organic Farming**Naturally occuring in rose water