Tierra Verde Tablety do myčky - 3 ks (vzorek) - s certifikací ecogarantie®Tierra Verde Tablety do myčky - 60 tablet (dóza) - s certifikací ecogarantie®

Tierra Verde Tablety do myčky – 3 ks (vzorek) – s certifikací ecogarantie®


30 

Tierra Verde Tablety do myčky – 3 ks (vzorek) – s certifikací ecogarantie® od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


V Tierra Verde vyslyšeli prosby svých zákazníků a po více jak ročním testování vyvinuli mimořádně šetrné tablety do myčky bez obsahu enzymů, fosfátů, fosfonátů, parfémů či barviv. Účinně odstraní zaschlé zbytky jídla i mastné skvrny a přitom jsou v přírodě snadno odbouratelné. Hlavní aktivní složkou je uhličitan sodný (prací soda) a křemičitan sodný, které společně s inovativními tenzidy a perkarbonátem sodným vypulírují kuchyňské náčiní k dokonalosti. Stejně jako všechny prostředky do myčky Tierra Verde splňují kritéria prestižního evropského certifikátu Ecogarantie®. Pro nejlepší možný výsledek doporučujeme použít leštidlo a sůl do myčky, které v samotných tabletách nejsou obsaženy.  Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 5 –< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, chelatační činidlo MGDA, uhličitan sodný, křemičitan sodný, citronan sodný.
  • Počet: 3 ks (vzorek)
  • Země původu: Vyrobeno v Estonsku
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

5 –< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % bělicí činidla na bázi kyslíku, chelatační činidlo MGDA, uhličitan sodný, křemičitan sodný, citronan sodný.

Počet

3 ks (vzorek)

Země původu

Vyrobeno v Estonsku