Tierra Verde Osvěžovač vzduchu - BIO Příliv energie (100 ml)

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu – BIO Příliv energie (100 ml)


139 

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu – BIO Příliv energie (100 ml) od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Potřebujete zahnat únavu? Rozproudit energii? Ulevit při nachlazení? Pak čapněte tuhle lahvičku a osvěžte prostor příjemnou kořeněnou vůní s nádechem Středomoří. Příliv síly a energie zajistí silice z rozmarýnu a svěžest přivane silice z kůry plodů citrovníku, obě v BIO kvalitě. Osvěžovač si svou kvalitou a šetrností vysloužil certifikaci Eco Garantie, takže nebojte, aerosoly, syntetické parfémy či jiné umělé látky v něm budete hledat jen marně. Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Líh, voda, rozmarýnová a citronová silice v bio kvalitě (Rosmarinus officinalis L., Citrus lemon), d-limonen.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Líh, voda, rozmarýnová a citronová silice v bio kvalitě (Rosmarinus officinalis L., Citrus lemon), d-limonen.