Tierra Verde Esenciální olej Citronová tráva BIO - 30 ml - pomůže při vyčerpáníTierra Verde Esenciální olej Citronová tráva BIO - 10 ml - pomůže při vyčerpání

Tierra Verde Esenciální olej Citronová tráva BIO – 30 ml – pomůže při vyčerpání


319 

Tierra Verde Esenciální olej Citronová tráva BIO – 30 ml – pomůže při vyčerpání od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ať už z vás energii ždímá nekončící nával práce, školní projekty, či jiné pozemské starosti, příjemně nasládlá a vůně vám dodá svěží vítr do plachet. Pomůže s vyčerpáním, zregeneruje organizmus a podpoří jak tělo, tak duši. Esenciální olej z citronové trávy patří také k nejsilnějším přírodním repelentům a umí neutralizovat nepříjemné pachy. Hodí se tak nejen do aromalampy či difuzéru, ale také k provonění oblečení při praní. Tato je navíc BIO a honosí se certifikátem kvality EcoGarantie.  Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

Složení

Cymbopogon Flexuosus Leaf Oil, Citral*, Linalool*. *přírodního původu

Objem

30 ml