Tierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO - 10 ml - zlepšovač náladyTierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO - 30 ml - zlepšovač nálady

Tierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO – 10 ml – zlepšovač nálady


109 

Tierra Verde Esenciální olej Pomeranč BIO – 10 ml – zlepšovač nálady od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Do této lahvičky schovali v Tierra Verde kousek slunce. Sladká vůně sicilských pomerančů osvěží, povzbudí a zharmonizuje. Podporuje dobrou náladu, dodá optimismus a elán do života. Pomerančový esenciální olej navíc přirozeně odmašťuje a neutralizuje nežádoucí pachy, skvěle tak poslouží i při úklidu a praní. Tento je navíc BIO a za jeho čistotu a kvalitu ručí certifikát Ecogarantie. Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

Složení

Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Limonene*. *přírodního původu

Objem

10 ml