Sonnentor Kořenící směs Citronový pepř BIO - mletý (70 g) - svěží pikantní chuť

Sonnentor Kořenící směs Citronový pepř BIO – mletý (70 g) – svěží pikantní chuť


140 

Sonnentor Kořenící směs Citronový pepř BIO – mletý (70 g) – svěží pikantní chuť od výrobce Sonnentor má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Zkombinovat citron a všechny čtyři druhy pepře? Přísaháme, že toto spojenectví bude pro mnohé kulinářský game changer. Natolik si ho oblíbíte, že se možná přistihnete, jak jej sypete na svůj oblíbený moučník. Svěžest citrusů a pikantní aroma zeleného, černého, růžového a bílého pepře rozehraje na talíři nevšední symfonii chutí. Sonnentor vyznává BIO kvalitu a syntetickým přísadám se vyhýbá obloukem, ani v tomto případě to není jinak. Všechny ingredience prošly rukama lokálních farmářů, kteří si cení každého zrnka.  Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Vlastnosti produktu

  • Složení: Citron kousky bio (30%), Citronová kůra bio (30%), Pepř černý bio (18%), Pepř zelený bio, Pepř růžový bio, Pepř bílý bio.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Citron kousky bio (30%), Citronová kůra bio (30%), Pepř černý bio (18%), Pepř zelený bio, Pepř růžový bio, Pepř bílý bio.