Sonett Zvýhodněná sada Do myčky - vše pro správnou péči o myčku nádobí

Sonett Zvýhodněná sada Do myčky – vše pro správnou péči o myčku nádobí


438 

Sonett Zvýhodněná sada Do myčky – vše pro správnou péči o myčku nádobí od výrobce Sonett má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Že už si ruční mytí nádobí nedovedete ani představit? Tak o svou myčku náležitě pečujte, ať se vám odmění dlouhou životností a vyleštěnými sklenkami. 🙂 Všechno, co ke správné péči potřebujete, jsme ukryli do zvýhodněné sady tří pokladů od německé značky Sonett. O čisté nádobí se postará balení 25 kusů tablet do myčky, skleničky, porcelán i vidličky nablýská leštidlo do myčky a mycí trio doplní dvoukilovka regenerační soli, která zabrání usazování vodního kamene na nádobí, ale i v myčce samotné. Můžete tak svému (v mnoha domácnostech zaslouženě uctívanému) mycímu stroji obstarat pár let života navíc. Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Tablety do myčky: Citráty (15 – 30 %), soda (uhličitan sodný), perkarbonát sodný (5 – 15 %), diacetát tetrasodného glutamátu (5 – 15 %), karboxymethyl inulin (5 – 15 %), silikáty (5 – 15 %), soda (bikarbonát sodný) (5 – 15 %), aniontové povrchově aktivní látky (1 – 5 %), neiontové povrchově aktivní látky, glukonát sodný, řepkový olej* (<1 %), balzamické přísady* ( <1 %). *Z kontrolovaného ekologického zemědělství / volný sběr v přírodě | Leštidlo: Sířený ricinový olej (5 - 15 %), rostlinný alkohol (etanol) (5 - 15 %), cukrový tenzid (1 - 5 %), balzamické přísady* < 1 %, pravotočivě vířená voda (až 100 %). * = z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo volného sběru v přírodě. | Regenerační sůl: chlorid sodný (100 %).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Tablety do myčky: Citráty (15 – 30 %), soda (uhličitan sodný), perkarbonát sodný (5 – 15 %), diacetát tetrasodného glutamátu (5 – 15 %), karboxymethyl inulin (5 – 15 %), silikáty (5 – 15 %), soda (bikarbonát sodný) (5 – 15 %), aniontové povrchově aktivní látky (1 – 5 %), neiontové povrchově aktivní látky, glukonát sodný, řepkový olej* (<1 %), balzamické přísady* ( <1 %). *Z kontrolovaného ekologického zemědělství / volný sběr v přírodě, Leštidlo: Sířený ricinový olej (5 – 15 %), rostlinný alkohol (etanol) (5 – 15 %), cukrový tenzid (1 – 5 %), balzamické přísady* < 1 %, pravotočivě vířená voda (až 100 %). * = z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo volného sběru v přírodě., Regenerační sůl: chlorid sodný (100 %).