Sonett Houbička na nádobí (2 ks) - z recyklovaných pet

Sonett Houbička na nádobí (2 ks) – z recyklovaných pet, bavlny a sisalu


93 

Sonett Houbička na nádobí (2 ks) – z recyklovaných pet, bavlny a sisalu od výrobce Sonett máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


S touto vynikající houbičkou na nádobí od Sonettu bude mytí hračka. Obsahuje maximální podíl rozložitelných bavlněných a sisalových vláken a její drsnější povrch je vyroben částečně z recyklovaných PETek. Je šetrná k čištěným povrchům, nezanechává škrábance a je vhodná i na delikátní materiály jako je sklo, nerez nebo povrchy s lotosovým efektem. Má velmi dlouhou životnost a je příjemná na dotyk. Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Vlastnosti

  • Materiál: Houbička: 100 % celulózová vlákna; abrazivní (drsný) povrch: 60 % sisal, 40 % recyklované PET; lepidlo: polyuretan
  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Vyrobeno v EU
  • Další parametry máme zde.
Materiál

Houbička: 100 % celulózová vlákna; abrazivní (drsný) povrch: 60 % sisal, 40 % recyklované PET; lepidlo: polyuretan

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno v EU

Materiál balení

Papír s FSC certifikací