Sonett Přípravek na škrobení a žehlení BIO (sprej 500 ml)

Sonett Přípravek na škrobení a žehlení BIO (sprej 500 ml)


115 

Sonett Přípravek na škrobení a žehlení BIO (sprej 500 ml) od výrobce Sonett máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Škrobí, vyhlazuje a pečuje o všechny textilie z bavlny, lnu, konopí a textilní směsi. Proniká do hloubky vlákna, narovná jej a zpevní. Žehlení tak bude snazší a to i u suchého a pomačkaného prádla. Vaše oděvy zůstanou bez záhybů, budou odpuzovat špínu a zachovají si déle svůj tvar. Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Vlastnosti

  • Hodnota pH: cca 7 – 8 (20 °C, 5 g / l H2O)
  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Materiál balení: Lahev: PE; uzávěr a etikety: PE/PP
  • Další parametry máme zde.
Hodnota pH

cca 7 – 8 (20 °C, 5 g / l H2O)

Podíl přírodních surovin

100 %

Materiál balení

Lahev: PE; uzávěr a etikety: PE/PP

Složení

Rostlinný alkohol (etanol) (5 – 15 %), rostlinný škrob* (1 – 5 %), sířený ricinový olej (< 1 %), mýdlo z olivového oleje* (< 1 %), citrát (< 1 %), esenciální oleje z růžového gerania* (pelargonie) a levandule* (< 1 %), pravotočivě vířená voda (až 100 %). * = z certifikovaného ekologického zemědělství nebo volný sběr v přírodě