Salvia Paradise Guarana - Paullinia (120 kapslí) - dodává energii a vitalitu

Salvia Paradise Guarana – Paullinia (120 kapslí) – dodává energii a vitalitu


389 

Salvia Paradise Guarana – Paullinia (120 kapslí) – dodává energii a vitalitu od výrobce Salvia Paradise má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Amazonský poklad – guarana – patří díky vysokému obsahu kofeinu k výkonným stimulantům. Podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Ostatně již domorodé indiánské kmeny věděly, že do boje se mají vydat jedině povzbuzené touto rostlinkou. Dodává totiž energii v dobách únavy a napětí a podporuje také imunitní systém. Kromě toho má vliv na metabolismus tuků a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Hodí se ji mít proto po ruce i při redukčních dietách. Kofein pak pomáhá k vyšší bdělosti a zlepšuje soustředění. Česká rodinná firma Salvia Paradise dováží a pečlivě zpracovává ty nejkvalitnější byliny a blahodárné rostliny. Získává je přímo od pěstitelů, často z ekologické produkce či z volných sběrů v jejich domovinách. Na kvalitu jsou v Salvia Paradise přitom opravdoví psi. Všechny rostlinky prochází několikastupňovou kontrolou a ve vlastní výrobně z nich pečlivě tvoří blahodárné tinktury, čisté směsi a další úžasné doplňky stravy. Svým produktům vdechují život ve spolupráci se zkušenými fytoterapeuty a v přímé návaznosti na nejnovější vědecké studie. Zodpovědný přístup je cítit z každé jejich lahvičky, stejně tak jako jejich mise – pomoci lidem k vitalitou nabitému životu.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Paullinia cupana fructus 500 mg/kapsle, 1 kapsle obsahuje 20 mg kofeinu (4 mg kofeinu/100 mg guarany). Veg. obal kapsle: HPMC (hypromelosa).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Paullinia cupana fructus 500 mg/kapsle, 1 kapsle obsahuje 20 mg kofeinu (4 mg kofeinu/100 mg guarany).
Veg. obal kapsle: HPMC (hypromelosa).