Purity Vision Vanilkové máslo BIO (120 ml) - pro suchou a zralou pokožku

Purity Vision Vanilkové máslo BIO (120 ml) – pro suchou a zralou pokožku


399 

Purity Vision Vanilkové máslo BIO (120 ml) – pro suchou a zralou pokožku od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sladké rozmazlení ve skleničce. I tak se dá popsat toto hřejivé máslo s univerzálním využitím. Vzniklo macerací pravých vanilkových lusků v BIO a férovém bambuckém másle té nejvyšší kvality. Intenzivně pečuje o suchou a zralou pokožku celého těla, skvěle poslouží pro denní i noční péči o pleť a rty promění v neskutečně hebké. Máslo se snadno aplikuje, rychle se vstřebá, pokožku zanechá spokojenou a lahodně provoněnou. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Jak recyklovat: Pokud prázdnou dózu nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Víčko vhoďte do příslušného kontejneru na kov.
  • Materiál obalu: Skleněná dóza s kovovým víčkem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA

Jak recyklovat

Pokud prázdnou dózu nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Víčko vhoďte do příslušného kontejneru na kov.

Materiál obalu

Skleněná dóza s kovovým víčkem.

Objem

120 ml