Purity Vision Tělové máslo BIO (150 ml) - s raw bio arganovým olejem

Purity Vision Tělové máslo BIO (150 ml) – s raw bio arganovým olejem


249 

Purity Vision Tělové máslo BIO (150 ml) – s raw bio arganovým olejem od výrobce Purity Vision má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


BIO Tělové máslo obsahuje pouze ty nejluxusnější a čistě přírodní složky v BIO kvalitě. Díky důkladnému vyšlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle vstřebává. Navíc je vhodné i pro citlivou, problematickou, ekzematickou a suchou pokožku. Díky jedinečné receptuře obsahuje vysoký podíl vitalizujících látek, jako jsou tokoferoly (vitamín E), esenciální mastné kyseliny (vitamín F), karoteny a vitamín A, které mají příznivý účinek na zdraví a vzhled pokožky. Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK BIO, což ho řadí do skupiny certifikované BIO přírodní kosmetiky. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Bio Bambucké máslo (fair trade), Raw Bio Kokosový olej, Raw Bio Arganový olej (fair trade) a Rozmarýnový extrakt
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Bio Bambucké máslo (fair trade), Raw Bio Kokosový olej, Raw Bio Arganový olej (fair trade) a Rozmarýnový extrakt