Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO - 420 ml - bez typické kokosové vůně a chutiPurity Vision Kokosový olej bez vůně BIO - 900 ml - bez typické kokosové vůně a chuti

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO – 420 ml – bez typické kokosové vůně a chuti


179 

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO – 420 ml – bez typické kokosové vůně a chuti od výrobce Purity Vision má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


BIO kokosový olej bez vůně potěší všechny, kteří chtějí využívat blahodárných účinků kokosového oleje, ale nemají rádi jeho vůni nebo chuť. Kokosový olej bez vůně je výborný na vaření, pečení i smažení – všude, kde se kokosová vůně a chuť úplně nehodí. Je stabilní až do 200°C, proto je skvělý na smažení, pečení či grilování. Své místo má stejně jako ostatní kategorie kokosového oleje i v koupelně. Na pleť, pro odlíčení, na vlasy. Užijte si ho jak je libo i v případě, že vám kokosák jinak moc nevoní. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti produktu

Složení

100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství

Objem

420 ml