Purity Vision Jojobový olej BIO (50 ml) - unikátní péče pro každou pokožku

Purity Vision Jojobový olej BIO (50 ml) – unikátní péče pro každou pokožku


249 

Purity Vision Jojobový olej BIO (50 ml) – unikátní péče pro každou pokožku od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Dokonale univerzální 100% BIO jojobový olej navrátí rovnováhu a pevnost každému typu pokožky. Viditelně zlepšuje strukturu pleti a aktivuje její přirozené regenerační schopnosti. Vhodný je proto i pro smíšenou a mastnou pleť se sklony k akné. Pomáhá hojit jemná poranění kůže, zároveň v pleti uzamkne potřebnou hydrataci a rozzáří ji. Funguje skvěle jako odličovač očí a make-upu, regeneruje vlasy, od bolístek pomůže i opruzenému zadečku miminka a výborný je také do domácích mastí a krémů. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Jak recyklovat: Krabička patří do kontejneru na papír. Pokud prázdnou lahvičku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Dávkovač patří do kontejneru na plast.
  • Materiál obalu: Krabička z recyklovaného papíru, skleněná lahvička s plastovým dávkovačem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA

Jak recyklovat

Krabička patří do kontejneru na papír. Pokud prázdnou lahvičku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Dávkovač patří do kontejneru na plast.

Materiál obalu

Krabička z recyklovaného papíru, skleněná lahvička s plastovým dávkovačem.

Objem

100 ml