Nobilis Tilia Éterický olej - BIO lemongras (10 ml) - protibakteriální a protiplísňový

Nobilis Tilia Éterický olej – BIO lemongras (10 ml) – protibakteriální a protiplísňový


289 

Nobilis Tilia Éterický olej – BIO lemongras (10 ml) – protibakteriální a protiplísňový od výrobce Nobilis Tilia má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čisticích prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí. Esenciální olej lemongras osvěží příjemnou a výraznou citronovou vůní. Působí proti bakteriím a plísním, čistí žaludek a střeva a pomáhá vylučovat parazity. Používá se také na neuralgie, bolesti a pohmožděniny. Aroma tohoto oleje osvěží a pomůže k lepší koncentraci. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Vlastnosti produktu

  • Složení: Cymbopogon Flexuosus Herb Oil (éterický olej lemongrassový), Limonene*, Linalool* Geraniol*, Citral*. * přírodního původu
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Cymbopogon Flexuosus Herb Oil (éterický olej lemongrassový), Limonene*, Linalool*
Geraniol*, Citral*. * přírodního původu