Neobotanics Flavo-Lymf - tinktura bez alkoholu (50 ml) - lymfatický systém a cévní soustava

Neobotanics Flavo-Lymf – tinktura bez ethanolu (50 ml) – lymfatický systém a cévní soustava


430 

Neobotanics Flavo-Lymf – tinktura bez ethanolu (50 ml) – lymfatický systém a cévní soustava od výrobce Neobotanics má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Silná, 100% přírodní, bez jediné kapky alkoholu, špetky cukru nebo umělého barviva. Tak taková je tinktura, kterou v českém Neobotanics vyrobili ze 14 tradičních českých bylin bohatých na flavonoidy (vitamín P), které jsou známé svými silnými antioxidačními vlastnostmi. Prim v tinktuře hraje ploštičník, který přispívá k normální činnosti lymfatického systému, nebo kopřiva a listnatec, které přispívají k normální činnosti cévní soustavy. Tinkturu můžete kapat celoročně, jen tak na lžičku nebo do sklenice vody či čaje. Pozoruhodná značka Neobotanics chce pro vás skutečně jen to nejlepší. Ve své laboratoři uprostřed brdských lesů vyvíjí účinné bioaktivní látky a důmyslně je kombinuje s extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Jen tak vám totiž může naservírovat skutečně efektivní doplňky stravy. Unikátní kvality a účinků dosahují v Neobotanics propojením inovativních věděcko-technologických postupů, tradičního bylinkářství a moderní vědy. Všechny prospěšné látky se k vám dostanou ve vysoce vstřebatelné formě, často v RAW a BIO kvalitě a bez zbytečných přídatných látek a konzervatů.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Glycerol (extrakční činidlo), čištěná voda, extrakt z kořene jehlice trnité 535 mg*, kořene listnatce bodlinatého 430 mg*, kořene kopřivy dvoudomé 360 mg*, kořene smetánky lékařské 320 mg*, natě svízele syřišťového 300 mg*, natě tužebníku jilmového 300 mg*, natě brusnice borůvky 250 mg*, natě řebříčku obecného 215 mg*, listu a květu smetánky lékařské 215 mg*, natě benediktu lékařského 180 mg*, kořene lopuchu většího 180 mg*, květu divizny velkokvěté 115 mg*, oddenku ploštičníku hroznatého 110 mg* a oddenku kosatce německého 70 mg*). Extrakční poměr 1:10 w/w. *Obsah v denní dávce (60 kapek).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Glycerol (extrakční činidlo), čištěná voda, extrakt z kořene jehlice trnité 535 mg*, kořene listnatce bodlinatého 430 mg*, kořene kopřivy dvoudomé 360 mg*, kořene smetánky lékařské 320 mg*, natě svízele syřišťového 300 mg*, natě tužebníku jilmového 300 mg*, natě brusnice borůvky 250 mg*, natě řebříčku obecného 215 mg*, listu a květu smetánky lékařské 215 mg*, natě benediktu lékařského 180 mg*, kořene lopuchu většího 180 mg*, květu divizny velkokvěté 115 mg*, oddenku ploštičníku hroznatého 110 mg* a oddenku kosatce německého 70 mg*). Extrakční poměr 1:10 w/w. *Obsah v denní dávce (60 kapek).