Natuty Prací gel na látkové pleny (1 l) - zachovává savost plen

Natuty Prací gel na látkové pleny (1 l) – zachovává savost plen


249 

Natuty Prací gel na látkové pleny (1 l) – zachovává savost plen od výrobce Natuty má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Marně hledáte šetrný prací prostředek na látkové pleny? Jeden bychom pro vás měli. Neobsahuje mýdlo a je vyrobený tak, aby prádlo dokonale vypral a zbavil zápachu, ale přitom nezalepoval vlákna textilu a zachoval jeho přirozenou savost. Vyhovovat tak bude materiálům jako je mikrovlákno (fleece), bambusová viskóza, bavlna, konopí, polyuretan (PUL) ad. Účinný je při teplotách od 40 do 95 ºC a pleny s ním můžete přemáchnout i v ruce. Je natuty čistý a non toxic – funkčnost gelu zastanou cukerné tenzidy a problematické látky jako rizikové konzervanty nebo agresivní vonné složky v něm budete hledat jen těžko. Je 100% biodegradabilní, dobře si rozumí s domácími čističkami (i kořenovými), jímkami a septiky. Není testovaný na zvířatech a díky vysoké koncentraci vydrží i 50 pracích cyklů. Ryze česká non toxic drogerie nabízí echt účinné prostředky na praní a úklid, ve kterých nenajdete ani kapku chemických záškodníků v podobě ropných derivátů, syntetických barviv nebo škodlivých konzervantů. Zato vše vyrábí lokálně a s láskou k citlivé pokožce i přírodě.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Aqua, caprylyl/capryl glucoside, alcohol, lauryl glucoside, glycerin, sodium chloride, isopropyl alcohol, sodium hydroxide, acetic acid.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Aqua, caprylyl/capryl glucoside, alcohol, lauryl glucoside, glycerin, sodium chloride, isopropyl alcohol, sodium hydroxide, acetic acid.