Natasha Pomerančový čistič kuchyní - koncentrát - 500 ml - univerzální koncentrovaný odmašťovačNatasha Pomerančový čistič kuchyní - koncentrát - 3 l - univerzální koncentrovaný odmašťovač

Natasha Pomerančový čistič kuchyní – koncentrát – 500 ml – univerzální koncentrovaný odmašťovač


120 

Natasha Pomerančový čistič kuchyní – koncentrát – 500 ml – univerzální koncentrovaný odmašťovač od výrobce Natasha má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Mastnota si na tenhle univerzální vysoce koncentrovaný čistič nepřijde. S opravdu odolnými nečistotami si poradí v neředěné podobě, pro běžný úklid stačí koncentrát smíchat s vodou. Vhod vám přijde při úklidu domova, garáže i zahrady – jedním šmahem smázne skvrny od inkoustu, dehtu, pryskyřice, rtěnky nebo tužky, ze všech povrchů pak vyzmizíkuje i lepidlo a vosk. Venku vám pomůže s nablýskáním grilu a vyčištěním řetězu u jízdního kola, doma si pak smlsne na troubě, digestoři nebo třeba krbových dvířkách. Aby ne, je totiž vyrobený z pomerančových terpenténů, jednoho z nejúčinnějších přírodních odmašťovačů. 🙂 Česká funkční přírodní drogerie je založená na pěnivých saponinech z koňských kaštanů. Každá složka ve výrobku plní svůj účel a nenechá tu místo plnidlům, škodlivým konzervantům ani rozjasňovačům a ropným derivátům. Šetrné složení z lokálních surovin plní účel na jedničku a v přírodě se navíc na 100 % rozloží.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 5 –< 15 % neiontové povrchově aktivní látky (laurylglukosid, decylglukosid), Limonene, uhličitan sodný, glycerol, xantanová guma.
  • objem: 500 ml
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

5 -< 15 % neiontové povrchově aktivní látky (laurylglukosid, decylglukosid), Limonene, uhličitan sodný, glycerol, xantanová guma.

objem

500 ml