Mulieres Zvýhodněná sada Čisto v kuchyni - triokteré už nedáte u ruky

Mulieres Zvýhodněná sada Čisto v kuchyni – trio, které už nedáte u ruky


582 

Mulieres Zvýhodněná sada Čisto v kuchyni – trio, které už nedáte u ruky od výrobce Mulieres má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


S těmito třemi úklidovými přeborníky vypulírujete kuchyň a nádobí do oslnivého lesku. Tablety do myčky si skvěle poradí i s tvrdohlavými a zaschlými nečistotami, sklo i nerez bude nablýskané jako nikdy. Pocházejí z ekologicky šetrné výroby a neobsahují syntetická barviva nebo parfemaci. S koncentrovaným univerzálním čističem s unikátním obalem z recyklovaného kartonu uklidíte téměř cokoliv: nejen zaneřáděnou podlahu, troubu, gril a plotnu, ale umyjete jím i nádobí, koupelnu, záchod, okna a poslouží i jako ochránce rostlin před škůdci. Plně rozložitelné mycí houbičky z celulózy se osvědčí nejen na nádobí, ale i na úklid všech možných typů ploch.  Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Univerzální čistič: 30% voda, 5-15% olivové mýdlo*, <5% parfém (mix přírodních esenciálních olejů (Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Limonene), kyselina citronová, levandulový extrakt, sorban draselný, benzoát sodný; Tablety do myčky: Citronan sodný, uhličitan sodný, peruhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, laurylglukozid, karboxymethylinulin, chlorid sodný, N-acetylacetamid, ethoxylovaný monoacyl a diacylglycerol (acyl z kokosového oleje), ethoxylované alkoholy C16-C18, kyselina sírová, mono-C12-18-alkylestery, sodné soli, subtilisin, glycerin, natrium-glykolát, ethoxylovaný isotridekanol, alfa-amyláza, bentonit; Houbičky ze 100% celulózy.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Univerzální čistič: 30% voda, 5-15% olivové mýdlo*, <5% parfém (mix přírodních esenciálních olejů (Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Limonene), kyselina citronová, levandulový extrakt, sorban draselný, benzoát sodný; Tablety do myčky: Citronan sodný, uhličitan sodný, peruhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, laurylglukozid, karboxymethylinulin, chlorid sodný, N-acetylacetamid, ethoxylovaný monoacyl a diacylglycerol (acyl z kokosového oleje), ethoxylované alkoholy C16-C18, kyselina sírová, mono-C12-18-alkylestery, sodné soli, subtilisin, glycerin, natrium-glykolát, ethoxylovaný isotridekanol, alfa-amyláza, bentonit; Houbičky ze 100% celulózy.