Manucurist Pečující olej na suchou nehtovou kůžičku Huile Verte (15 ml) - s mučenkou a sladkou mandlí

Manucurist Pečující olej na suchou nehtovou kůžičku Huile Verte (15 ml) – s mučenkou a sladkou mandlí


425 

Manucurist Pečující olej na suchou nehtovou kůžičku Huile Verte (15 ml) – s mučenkou a sladkou mandlí od výrobce Manucurist má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Máte pocit, že vaše nehty by si zasloužily trochu více lásky a péče? Trápí vás suchá nehtová kůžička? Představujeme vám vitamíny nabitý vyživující olejíček, který zpevňuje, posiluje a zanechává vaše drápky v té nejlepší možné kondici. V malé skleněné lahvičce najdete šest blahodárných rostlinných olejů jako je olej z vlašských ořechů, semínek baobabu, mučenky (marakuji) nebo sladkých mandlí. Přípravek můžete s úspěchem použít nejen na ruce, osvědčí se nejen při manikúře, ale i pedikúře. Manucurist se pyšní certifikáty Vegan Society a PETA, které garantují, že produkty nebyly testovány na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu.  Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Vlastnosti produktu

  • Složení: Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, passiflora edulsis seed oil, adansonia digitata seed oil, juglans regia (walnut) seed oil, aleurites moluccanus seed oil, cocos nucifera (coconut) oil, tocopheryl acetate, tocopherol.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, passiflora edulsis seed oil, adansonia digitata seed oil, juglans regia (walnut) seed oil, aleurites moluccanus seed oil, cocos nucifera (coconut) oil, tocopheryl acetate, tocopherol.