Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty - Clay (15 ml) - šedá jílová barva

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty – Clay (15 ml) – šedá jílová barva


499 

Manucurist Green Flash LED gel lak na nehty – Clay (15 ml) – šedá jílová barva od výrobce Manucurist má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Revoluční a vůbec první přírodní gelový lak na nehty, který po zapečení pod LED lampou vydrží netknutý minimálně 10 dní – tak to je Green Flash LED lak od francouzské Manucurist. Seznamte se. 🙂 Vypiplali ho z přírodních ingrediencí, navíc je 12-free a hema-free (tedy bez silného alergenu hydroxyethylmethakrylátu a 12 kontroverzních látek, které jsou v běžných konvenčních gel lacích). Obloukem se tak vyhnuli benzofenonu-1, benzofenonu-2, styrenu, hydrochinonu a kamforu a nahradili je recepturou z kukuřice, brambor, cukrové třtiny nebo pšenice. Lak vám nehty načančá šedou jílovou barvou. Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Vlastnosti produktu

  • Složení: Ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, hydroxyethyl acrylate/ipdi/ppg-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-hema poly(1,4-butanediol)-9/ipdi copolymer, ci 77891 (titanium dioxide), stearalkonium bentonite, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, ci 77491 (iron oxides), diacetone alcohol, silica, ci 77266 [nano] (black 2), bht, phosphoric acid, ci 77499 (iron oxides), ci 19140 (yellow 5 lake), ci 73360 (red 30).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, hydroxyethyl acrylate/ipdi/ppg-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-hema poly(1,4-butanediol)-9/ipdi copolymer, ci 77891 (titanium dioxide), stearalkonium bentonite, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, ci 77491 (iron oxides), diacetone alcohol, silica, ci 77266 [nano] (black 2), bht, phosphoric acid, ci 77499 (iron oxides), ci 19140 (yellow 5 lake), ci 73360 (red 30).