laSaponaria Čisticí a odličovací olejový gel (50 ml) - odlíčí i voděodolný make-up

laSaponaria Čisticí a odličovací olejový gel (50 ml) – odlíčí i voděodolný make-up


276 

laSaponaria Čisticí a odličovací olejový gel (50 ml) – odlíčí i voděodolný make-up od výrobce laSaponaria má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ulehat do peřin se sametovou, čisto-čistou, měkoučkou pletí, hmm. Tak přesně o takový pocit se postará 100% přírodní olejový gel od italské laSaponaria. Má neutrální vůní, nemastí a odlíčí i tvrdohlavý voděodolný make-up. Čisticí a odličovací účinky si berou pod křídla hlavně molekuly z třtinového cukru a mastných kyselin z rostlinných olejů. O hloubkovou výživu, hebkost a elasticitu pleti se zase stará šípkový a meruňkový olej, obohacený o vitamíny E a F. Gel je dermatologicky testovaný na citlivé pokožce. Přírodní vědomá kosmetika je vyrobená s láskou, v BIO kvalitě jak jen to je možné a s posláním „zanechat svět o něco lepším místem“. To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu…

Vlastnosti produktu

  • Složení: Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil*, Glycerin, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Sucrose Laurate, Linseed Acid, Rosa Moschata Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Tocopherol, Iris Pallida Root Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Sucrose Stearate, Sucrose Palmitate (*z ekologického zemědělství)
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil*, Glycerin, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Sucrose Laurate, Linseed Acid, Rosa Moschata Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Tocopherol, Iris Pallida Root Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Sucrose Stearate, Sucrose Palmitate (*z ekologického zemědělství)