Kvitok Sprchový masážní olej proti celulitidě Hloubkový detox (50 ml)

Kvitok Sprchový masážní olej proti celulitidě Hloubkový detox (50 ml)


269 

Kvitok Sprchový masážní olej proti celulitidě Hloubkový detox (50 ml) od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Některé z nás své ďolíčky na stehnech milují, pro některé jsou naopak noční můrou. Pokud patříte do druhé skupinky jmenovaných, pak určitě uvítáte silného spojence, který vás v boji proti celulitidě podpoří. 100% přírodní sprchový olej zbaví pokožku nečistot šetrně a s ohledem na přirozený ochranný film pokožky. V kombinaci s pravidelnou masáží zlepší činnost lymfatického systému a pomůže odstranit příznaky celulitidy. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Objem: 50 ml
  • Materiál: Skládaná papírová krabička z certifikovaného potravinářského papíru, dávkovač s pumpičkou z biodegradovatelného plastu z kukuřičného škrobu (PLA plast).
  • Certifikáty: Cruelty-free HCS
  • Další parametry máme zde.
Objem

50 ml

Materiál

Skládaná papírová krabička z certifikovaného potravinářského papíru, dávkovač s pumpičkou z biodegradovatelného plastu z kukuřičného škrobu (PLA plast).

Certifikáty

Cruelty-free HCS

Podíl přírodních surovin

100 %