Kvitok Solution Zklidňující pleťová voda Sensitive (80 ml) - ideální pro suchou a citlivou pleť

Kvitok Solution Zklidňující pleťová voda Sensitive (80 ml) – ideální pro suchou a citlivou pleť


416 

Kvitok Solution Zklidňující pleťová voda Sensitive (80 ml) – ideální pro suchou a citlivou pleť od výrobce Kvitok má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Hledáte úlevu pro citlivou nebo podrážděnou pokožku? Zklidňující pleťová voda Kvitok z řady SENSITIVE pleť zklidní a osvěží. Díky BIO květové vodě z damašské růže a levandule a klinicky testovaným látkám Infraguard a Aquacacteen poskytuje hydrataci, zklidňuje podráždění a chrání před negativními vlivy sluníčka, modrého světla z obrazovek i městského znečištění. Ideální pro ženy toužící po klidné a zdravé pleti uprostřed každodenního shonu. Květinového hydroláty pleť tonizují, nakrmí živinami, obnovují přirozené pH a zvyšují účinnost dalších rozmazlovačů. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Rosa Damascena Flower Water (květinová voda Damašská růže)*, Lavandula Angustifolia Flower Water (květinová voda Levandule)*, Glycerin (rostlinný glycerin)*, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract (extrakt z Opuncie mexické)*, Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract (extrakt z Cezalpínie – Tara)*, Helianthus Annuus Sprout Extract (extrakt z klíčků slunečnice)*, Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Maltodextrin (sacharid – nosič aktivních látek), Aqua (voda), Citric Acid (úprava pH) *certifikovaná organická surovina
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Rosa Damascena Flower Water (květinová voda Damašská růže)*, Lavandula Angustifolia Flower Water (květinová voda Levandule)*, Glycerin (rostlinný glycerin)*, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract (extrakt z Opuncie mexické)*, Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract (extrakt z Cezalpínie – Tara)*, Helianthus Annuus Sprout Extract (extrakt z klíčků slunečnice)*, Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Maltodextrin (sacharid – nosič aktivních látek), Aqua (voda), Citric Acid (úprava pH)
*certifikovaná organická surovina