Kvitok Senses Toaletní parfém Thunder - vzorek (2 ml) - zelená unisex vůně

Kvitok Senses Toaletní parfém Thunder – vzorek (2 ml) – zelená unisex vůně


70 

Kvitok Senses Toaletní parfém Thunder – vzorek (2 ml) – zelená unisex vůně od výrobce Kvitok má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vzorek unisex parfému Thunder připomene vůni deštivého lesa – okouzlí symbiózou citrusů, koření a svěží máty. Jeho kompozice je čistě zelená – ve svrchních tónech máty klasnaté ucítíte i citron, mandarinku a bergamot, v základu se prosazuje černé koření a v samotném základu tonka fazole, pačuli a santalové dřevo. Parfém není žádný slabý odvar, ale poctivý držák – ve svém alkoholovém základu obsahuje 20% vonných složek v podobě éterických olejů a přírodních aromatických látek. Na základě toho se pyšní označením Eau de Parfum (EdP) a několikahodinovou výdrží.  Pokud jste si vůni oblíbili stejně jako my, sáhněte po větším 30ml flakonku.  Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), *Citral, *Coumarin, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool. *Přirozená součást éterických olejů.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), *Citral, *Coumarin, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool. *Přirozená součást éterických olejů.