Kvitok Senses Toaletní parfém Fruity - vzorek (2 ml) - s vůní malinrybízu a vanilky

Kvitok Senses Toaletní parfém Fruity – vzorek (2 ml) – s vůní malin, rybízu a vanilky


70 

Kvitok Senses Toaletní parfém Fruity – vzorek (2 ml) – s vůní malin, rybízu a vanilky od výrobce Kvitok má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vzoreček šťavnaté, sladce ovocné vůně, která vás mrknutím oka přenese do prosluněných letních dnů. Hned po nanesení vás okouzlí tóny broskve, malin a černého rybízu, podtržené lehkým květinovým aroma. Sladkou tečku, která dodá parfému ten pravý šmrnc, zajistí hřejivá vanilka. Fruity si získá srdce především mladších slečen a žen, které se nebojí ukázat světu svou hravou a optimistickou stránku. Skvěle se hodí také jako první parfém pro malé parádnice. Pokud jste si vůni oblíbili stejně jako my, sáhněte po větším 30ml balení.  Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), *Citronellol. *Přirozená součást éterických olejů.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), *Citronellol. *Přirozená součást éterických olejů.