Kvitok Masážní váleček na obličej JADEIT - stimuluje mikrocirkulaci a lymfu

Kvitok Masážní váleček na obličej JADEIT – stimuluje mikrocirkulaci a lymfu


455 

Kvitok Masážní váleček na obličej JADEIT – stimuluje mikrocirkulaci a lymfu od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Každodenní stres trápí kromě našich nervů také rysy ve tváři. Strnulé svaly, přibývající brázdy na čele i ustaranou pleť krásně zrelaxuje masáž válečkem z precizně opracovaného minerálu jadeitu z myanmarských hor. Menší hlavice "face rolleru" ošetří oční okolí, pomůže vyhladit namáhanou pleť kolem rtů a zmírní otoky i kruhy pod očima. Větší hlavice rozproudí mikrocirkulaci krve, lymfu i produkci kolagenu ve zbytku tváře, na krku a dekoltu. Váleček zároveň pomáhá zapracovávat do pleti krémy, séra a oleje, a popožene tak jejich vstřebávání. Roller opečuje všechny typy pleti, především tu zralou s vráskami, potěší ženu i muže a je z něj naprosto luxusní dárek. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Materiál: Opracovaný minerál jadeit, kov
  • Země původu: Vyrobeno na Slovensku
  • Materiál obalu: Papírová krabička s magnetickým uzávěrem.
  • Další parametry máme zde.
Materiál

Opracovaný minerál jadeit, kov

Země původu

Vyrobeno na Slovensku

Materiál obalu

Papírová krabička s magnetickým uzávěrem.

Co s obaly

Pokud krabičku nevyužijte doma, můžete ji recyklovat v kontejneru na papír. Část s magnetickým uzávěrem odlomte a hoďte do směsného koše.