Kvitok Masážní olej proti celulitidě Hloubkový detox (50 ml) - aktivuje mikrocirkulaci lymfy

Kvitok Masážní olej proti celulitidě Hloubkový detox (50 ml) – aktivuje mikrocirkulaci lymfy


269 

Kvitok Masážní olej proti celulitidě Hloubkový detox (50 ml) – aktivuje mikrocirkulaci lymfy od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Některé z nás své ďolíčky na stehnech milují, pro některé jsou naopak noční můrou. Pokud patříte do druhé skupinky jmenovaných, pak určitě uvítáte silného spojence, který vás v boji proti celulitidě podpoří. Je jím 100% přírodní masážní olej s výstižným názvem Hluboký detox od slovenské značky Kvitok. Martina, zakladatelka značky, si dala na jeho složení obzvlášť záležet, používá jej totiž i přímo ona sama. Nejedná se ovšem o zázračný přípravek, který vás přes noc zbaví ďolíčků. Souboj s celulitidou vyžaduje trpělivost, odhodlání a taky správně zvolenou kombinaci zdravé stravy, pohybu a poctivých masáží, nejlépe každodenních. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Jak recyklovat: Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, dávkovač s pumpičkou patří do směsného odpadu.
  • Certifikáty: Cruelty-free HCS
  • Doba spotřeby od data výroby: 12 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Jak recyklovat

Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, dávkovač s pumpičkou patří do směsného odpadu.

Certifikáty

Cruelty-free HCS

Doba spotřeby od data výroby

12 měsíců

Materiál balení

Skládaná papírová krabička z certifikovaného potravinářského papíru, dávkovač s pumpičkou z biodegradovatelného plastu z kukuřičného škrobu (PLA plast).