Kvitok Enzymatický peeling pro všechny typy pleti (30 ml) - vyhovuje i citlivé pokožce

Kvitok Enzymatický peeling pro všechny typy pleti (30 ml) – vyhovuje i citlivé pokožce


219 

Kvitok Enzymatický peeling pro všechny typy pleti (30 ml) – vyhovuje i citlivé pokožce od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Enzymatický peeling je velice šetrný a vhodný i pro citlivou, aknózní a problematickou pleť. Obsahuje přírodní enzymy, které hloubkově čistí a revitalizují kůži, aniž by ji dráždily. Díky kombinaci marockého jílu, bazalky posvátné, indického angreštu a aloe zanechá pokožku projasněnou, odstraní z ní přebytečný maz, usazené nečistoty, černé tečky a podpoří rovnováhu přirozeného ochranného filmu. Je tak šetrný, že ho můžete používat i několikrát týdně. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Cruelty-free HCS
  • Co s obaly: Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, plastové víčko a špachtlička patří do kontejneru na plast a prázdnou skleničku recyklujte kontejneru na sklo.
  • Materiál balení: Papírová krabička a tmavá skleněná dóza s krycím plastovým víčkem, součástí je i plastová špachtlička pro snadné nanášení
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Cruelty-free HCS

Co s obaly

Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, plastové víčko a špachtlička patří do kontejneru na plast a prázdnou skleničku recyklujte kontejneru na sklo.

Materiál balení

Papírová krabička a tmavá skleněná dóza s krycím plastovým víčkem, součástí je i plastová špachtlička pro snadné nanášení

Objem

30 ml