Kvitok Čisticí olej Čistá pleť pro suchou a citlivou pokožku (50 ml) - nezanechá mastný film

Kvitok Čisticí olej Čistá pleť pro suchou a citlivou pokožku (50 ml) – nezanechá mastný film


275 

Kvitok Čisticí olej Čistá pleť pro suchou a citlivou pokožku (50 ml) – nezanechá mastný film od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Podráždění, zarudnutí, svědění či napětí. Jsou to první slova, která vás napadnou při pohledu do zrcadla? Pak je vaše pokožka nejspíš velmi citlivá a mohla by se jí velice zamlouvat péče tohoto 100% přírodního hydrofilního čisticího oleje. Pleť čistí důkladně, ale šetrně, a to kombinací jemných rostlinných olejů a esenciálních olejů z levandule a heřmánku. Nenarušuje přirozený ochranný film, pokožka je po použití krásně jemná, hydratovaná a nedusí ji žádná mastná vrstva. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Cruelty-free HCS
  • Co s obaly: Papírovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou skleněnou lahvičku v kontejneru na sklo, pumpička patří do kontejneru na plast.
  • Objem: 50 ml
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Cruelty-free HCS

Co s obaly

Papírovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou skleněnou lahvičku v kontejneru na sklo, pumpička patří do kontejneru na plast.

Objem

50 ml

Podíl přírodních surovin

100 %