Goliate Jedlý masážní a lubrikační olej 2v1 The Gourmet Couple BIO (50 ml) - II. jakost - s oříškovou vůní a chutí

Goliate Jedlý masážní a lubrikační olej 2v1 The Gourmet Couple BIO (50 ml) – II. jakost – s oříškovou vůní a chutí


629 

Goliate Jedlý masážní a lubrikační olej 2v1 The Gourmet Couple BIO (50 ml) – II. jakost – s oříškovou vůní a chutí od výrobce Goliate má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sleva za pomačkaný obal Tento přátelský kousek se v balíčku tulil k ostatním a trochu se u toho pomačkal. Do dárkové taštičky už to není, ale obsah vám stále dobře poslouží Polechtá všechny smysly, navnadí chuťové pohárky a postará se o intenzivní chvilku vzrušení. Tenhle jedlý, 100% přírodní 2v1 masážní a lubrikační olej byste zkrátka měli mít ve svém dospěláckém šuplíku. Voní a chutná po oříškovém másle a má úžasnou krémovo-olejovou konzistenci. Stačí pár kapek, šikovné prstíky a pár svíček pro romantiku jako blázen. Máznout ho můžete po celém těle včetně nejtajnějších intimních zákoutí. Funguje totiž spolehlivě také jako lubrikant, takže po smyslné masáži si můžete klíďo užít vášnivé milování. Neobsahuje ani kapku palmového oleje, alkohol, parabeny, PEGy, umělá aromata a barviva.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Butyrospermum Parkii Butter**, Corylus Avellana Seed Oil**, Glycerin***, Helianthus Annuus Seed Oil**. **z kontrolovaného ekologického zemědělství ***přírodního původu
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Butyrospermum Parkii Butter**, Corylus Avellana Seed Oil**, Glycerin***, Helianthus Annuus Seed Oil**.
**z kontrolovaného ekologického zemědělství
***přírodního původu