Biorythme Přírodní odličovač očí Okno do duše - 125 ml - jemně odlíčí i voděodolný make-upBiorythme Přírodní odličovač očí Okno do duše - 30 ml - jemně odlíčí i voděodolný make-up

Biorythme Přírodní odličovač očí Okno do duše – 125 ml – jemně odlíčí i voděodolný make-up


379 

Biorythme Přírodní odličovač očí Okno do duše – 125 ml – jemně odlíčí i voděodolný make-up od výrobce Biorythme má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Pokud jde o odličovač, máme oči jen pro tenhle 100% přírodní od Biorythme. Moc dobře totiž ví, že oči jsou okno do duše a opatruje je svým pečlivě namíchaným dvoufázovým složením jako oko v hlavě. 🙂 Funkčností strčí konvenční odličováky do kapsy – a ještě to zvládne bez ropných derivátů, silikonů a barviv. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku a nositele kontaktních čoček. Bez problémů odlíčí i voděodolný make-up, bez podráždění a štípání v očích. Vodu (která je nejlevnější kosmetickou surovinou) při výrobě nahradila BIO květová voda z růže. Odličovač má neutrální vůni a po protřepání vytvoří hedvábně jemné mlíčko, které raz dva odstraní make-up na celém obličeji včetně očí, rtů a obočí. Srdce české značky Biorythme tluče v rytmu přírody. V recepturách dřímou ty nejkvalitnější suroviny a ve většině pokladů nenajdete ani kapku vody – a díky tomu ani žádné konzervanty. Je vymazlená ručně v malých šaržích, proto je tutově zaručená čerstvost každého jednoho produktu. Její vlajkovou lodí jsou funkční deodoranty bez hliníku, v portfoliu má ale i jiné voňavosti.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Rosa Damascena Flower Water (květová voda z růže damašské), Squalane (nemastná látka získávaná z olivového oleje), Vitis Vinifera Oil (olej z hroznových jader), Polyglyceryl-10 Laurate (rostlinná mycí a pečující složka), Punica Granatum Seed Oil (olej z granátového jablka), Citrullus Lanatus Seed Oil (olej z melounových semínek), Aqua (voda), Sodium Hyaluronate (kyselina hyaluronová ve dvou velikostech), Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Tocopherol (vitamin E), Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate (rostlinné mycí látky), Sodium Levulinate (rostlinná antimikrobiální látka), Sodium Anisate (rostlinná pečující a antimikrobiální látka), Sodium Phytate (přírodní antioxidant), Lactic Acid (veganská kyselina mléčná), Citric Acid (kyselina citronová), Alcohol (0,001 % alkoholu), Citronellol, Geraniol (vonné složky přirozeně obsažené v použité růžové vodě)
  • objem: 125 ml
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Rosa Damascena Flower Water (květová voda z růže damašské), Squalane (nemastná látka získávaná z olivového oleje), Vitis Vinifera Oil (olej z hroznových jader), Polyglyceryl-10 Laurate (rostlinná mycí a pečující složka), Punica Granatum Seed Oil (olej z granátového jablka), Citrullus Lanatus Seed Oil (olej z melounových semínek), Aqua (voda), Sodium Hyaluronate (kyselina hyaluronová ve dvou velikostech), Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Tocopherol (vitamin E), Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate (rostlinné mycí látky), Sodium Levulinate (rostlinná antimikrobiální látka), Sodium Anisate (rostlinná pečující a antimikrobiální látka), Sodium Phytate (přírodní antioxidant), Lactic Acid (veganská kyselina mléčná), Citric Acid (kyselina citronová), Alcohol (0,001 % alkoholu), Citronellol, Geraniol (vonné složky přirozeně obsažené v použité růžové vodě)

objem

125 ml