Bio-D Prášek na praní bez vůně - 1 kg - vhodný i pro citlivou pokožku

Bio-D Prášek na praní bez vůně – 1 kg – vhodný i pro citlivou pokožku


194 

Bio-D Prášek na praní bez vůně – 1 kg – vhodný i pro citlivou pokožku od výrobce Bio-D má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Univerzální prací prášek se hodí pro praní v pračce, ale krásně s ním dáte oblečení do pucu i ručně. Jeho složení je jemné, hypoalergenní a bez dráždivých enzymů a parfemace. Ocení ho proto i lidé s citlivou pokožkou, ekzematici a alergici.  Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Sodium carbonate (uhličitan sodný) (15 – 30 %), 5-15% Sodium Percarbonate, > 5% Sodium Metasilicate Pentahydate, Anionic Surfactants, Soaping agents.
  • Hmotnost: 1 kg
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Sodium carbonate (uhličitan sodný) (15 – 30 %), 5-15% Sodium Percarbonate, > 5% Sodium Metasilicate Pentahydate, Anionic Surfactants, Soaping agents.

Hmotnost

1 kg