Bio-D Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn (400 g) - s antibakteriálním účinkem

Bio-D Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn (400 g) – s antibakteriálním účinkem


98 

Bio-D Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn (400 g) – s antibakteriálním účinkem od výrobce Bio-D má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Bělící prostředek na bázi kyslíku, který účinně odstraňuje skvrny (u bílého a stálobarevného prádla) i zápach a zároveň má antibakteriální účinek. Odstraňuje skvrny od ovoce, červeného vína, čaje, kávy, trávy, krve apod. Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Méně než 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Méně než 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids.