Allnature Yuzu (500 g) - exotická pochoutka s vit. c

Allnature Yuzu (500 g) – exotická pochoutka s vit. c


199 

Allnature Yuzu (500 g) – exotická pochoutka s vit. c od výrobce Allnature má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Chcete zpestřit své kulinářské dovednosti a připravit si něco opravdu jedinečného a zdravého? S koncentrátem s kousky ovoce yuzu nešlápnete vedle. Díky vysokému obsahu vitamínu C a antioxidantů bude yuzu slavit úspěchy především během chladnějších měsíců. Využijete jen nejen jako čaj na zahřátí, ale i jako osvěžující limonádu. Své uplatnění najde i ve studené a teplé kuchyni. Skvěle doplní dezerty, marinády i dresinky.  Česká značka Allnature vznikla v roce 2013 v Hradci Králové a ve svém širokém portfoliu má kromě kvalitních potravin také ekodrogerii, kosmetiku a doplňky stravy. Za dlouhodobý úspěch u zákazníků a pevné postavení značky na českém trhu si Allnature zasloužila ocenění Czech Superbrand 2022 a od roku 2023 si lebedí i v Econea poličkách.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Slazená dřeň citrusu yuzu 60% (citrus yuzu 50%, cukr), fruktóza, kyselina citronová 0,8%, karboxymeltyl sodná sůl celulózy, vitamín C (kyselina L-askorbová).
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Slazená dřeň citrusu yuzu 60% (citrus yuzu 50%, cukr), fruktóza, kyselina citronová 0,8%, karboxymeltyl sodná sůl celulózy, vitamín C (kyselina L-askorbová).