Allnature Křemelina - příchuť pomeranč (100 g) - pro krásnou pleť

Allnature Křemelina – příchuť pomeranč (100 g) – pro krásnou pleť, vlasy a nehty


199 

Allnature Křemelina – příchuť pomeranč (100 g) – pro krásnou pleť, vlasy a nehty od výrobce Allnature má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Snažíte se udržet krásu svých vlasů, nehtů a pokožky, ale chybí vám k tomu ten správný pomocník? Chcete posílit jejich strukturu a zároveň se osvěžit chutným nápojem? Seznamte se s práškem Allnature Křemelina s lahodnou pomerančovou příchutí. Tento produkt pro podporu zdraví vlasů, nehtů a pokožky je 100 % přírodní a snadno vstřebatelný. Je vhodný pro vegany a je to čistě český výrobek s garantovanou kvalitou. Tento produkt je oceňován pro svou unikátnost – přírodní křemelina se snadno používá, stačí ji smíchat s vodou, a máte připravený lahodný osvěžující nápoj. Česká značka Allnature vznikla v roce 2013 v Hradci Králové a ve svém širokém portfoliu má kromě kvalitních potravin také ekodrogerii, kosmetiku a doplňky stravy. Za dlouhodobý úspěch u zákazníků a pevné postavení značky na českém trhu si Allnature zasloužila ocenění Czech Superbrand 2022 a od roku 2023 si lebedí i v Econea poličkách.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Přírodní křemelina (jedna dávka obsahuje 250 mg křemeliny), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), aroma pomeranče, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sukralóza (sladidlo), barvivo: betakaroten.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Přírodní křemelina (jedna dávka obsahuje 250 mg křemeliny), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), aroma pomeranče, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sukralóza (sladidlo), barvivo: betakaroten.