Allnature Kokosový olej panenský BIO - 200 ml - ideální pro pokožku a péči o vlasyAllnature Kokosový olej panenský BIO - 500 ml - ideální pro pokožku a péči o vlasy

Allnature Kokosový olej panenský BIO – 200 ml – ideální pro pokožku a péči o vlasy


79 

Allnature Kokosový olej panenský BIO – 200 ml – ideální pro pokožku a péči o vlasy od výrobce Allnature má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Už jste zkusili jeden z nejvšestrannějších tuků na světě – kokosový olej? Díky jeho unikátním benefitům pro zdraví i krásu si získal srdce lidí po celém světě. Ať už hledáte chutné opojení pro vaše kulinářské dobrodružství nebo něco, co poskytne výživu vaší pleti a vlasům, kokosový olej panenský BIO Allnature je ten pravý. Získaný z kokosových ořechů v BIO kvalitě, si udržuje originální složení a jeho použití je celoživotní zážitek. A to nejlepší? Je získán šetrným zpracováním a neobsahuje žádné syntetické látky. Česká značka Allnature vznikla v roce 2013 v Hradci Králové a ve svém širokém portfoliu má kromě kvalitních potravin také ekodrogerii, kosmetiku a doplňky stravy. Za dlouhodobý úspěch u zákazníků a pevné postavení značky na českém trhu si Allnature zasloužila ocenění Czech Superbrand 2022 a od roku 2023 si lebedí i v Econea poličkách.

Vlastnosti produktu

Složení

100% přírodní kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Objem

200 ml