Vegetology Vitamín C 500mg a bioflavonoidy na podporu imunity (60 kapslí)

Vegetology Vitamín C 500mg a bioflavonoidy na podporu imunity (60 kapslí)


275 

Vegetology Vitamín C 500mg a bioflavonoidy na podporu imunity (60 kapslí) od výrobce Vegetology má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vaši imunitu stoprocentně podpoří a nakopnou tyto veganské kapsle od britské Vegetology s vysokým obsahem vitamínu C a s bioflavonoidy z citrusových plodů. Jsou navržené tak, aby měly silný účinek, ale zároveň byly šetrné pro žaludek a vhodné pro všechny věkové kategorie. Využijete je pro zejména v obdobích, kdy je potřeba podpořit obranyschopnost organizmu, jako například sychravé podzimně-zimní období, kdy je zvýšený výskyt respiračních a chřipkových onemocnění či například v době zvýšené míry stresu, protože, jak známo, stres naši imunitu a tělo oslabuje a jsme pak náchylnější k různým onemocněním. Také při vysoké tělesné námaze je vhodné nezapomínat na doplňování vitamínu C do našeho těla, proto tento doplněk stravy velmi dobře využijí například sportovci. Britská značka doplňků stravy Vegetology je sympatická každým coulem. Dýchá pro blaho a spokojenost lidí. Vystihuje ji zvídavost a receptury založené na dlouhodobém vědeckém bádání. 100% rostlinné doplňky stravy s certifikací Vegan Society jsou přitom vyvinuté na míru modernímu člověku, který ve svém rušném životě často upozaďuje své zdraví a nestíhá sledovat příjem všech potřebných vitaminů a živin. Všechny přípravky jsou vhodné pro vegany, na své si přijdou také děti, senioři a těhotné a kojící ženy. Aby pomohli k plnému zdraví také přírodě, balí ve Vegetology do recyklovatelných bioplastových dóz z cukrové třtiny.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Kyselina askorbová, askorbát vápenatý, citrusové bioflavonoidy, rostlinný obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza)
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Kyselina askorbová, askorbát vápenatý, citrusové bioflavonoidy, rostlinný obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza)